vladimirbosakfoto

TÝDEN.CZ

19. 4. 2019
Rubrika: Co se jinam nevešlo

Hedvicek píše

Autor: vladimir bosak

05.10.2010 06:24

Asi bych si toho neměl všímat. Nejsem přece jako on. Sedí ve své noře zabalen do americký vlajky, na břiše pokecaný rajskym protlakem, voči lezou z důlků v záchvatu patriotiosmu (the last refuge of every scoundrel).

Hedvičkovo americký přetavení kojetínskýho svazarnovce v americkýho patriota je podivuhodný příběh.  Základní instinkt loajálního soudruha zmutuje v metastázi česko-americký blbosti.

Nemá cenu komentovat jeho demagogický šlehy: "Americký voják  bojoval za svobodu posledních 230 let."  Hmm, Wounded Knee.

Že sem amatér...no a. Co má být.  Fotim snad za jeho dělnický peníze. Dělám to z lásky. Každá kurva je profesionál. Jo, nemá to cenu komentovat. Ale co se s tim svazarnovcem v Americe stalo, že chytil ten nejhorší dech. Hm. A zajímá mě to vůbec. Ani ne. Ať si každý píše, co chce. Já to přece číst nemusim. A když ho baví mě dělat zdarma reklamu, je to jeho věc a pro mě vlastně čest. Hmm. Nuda.

Ale asi dělám něco dobře, když vzbuzuju takový vášně. Teda ne, že by bylo o co stát.... Je to votrava. Ale je to tak. S tim se nedá nic dělat. Blbost je a bude. Ano, pane Hedvíček, máte pravdu. To víte, že jo. Pište. Ať se zas něco o sobě dozvim. Kádrových posudků sem si asi užil málo.

...Pane Bosaku, ohledne vaseho vytvoru o me - naletel jste mym nenavidicum, at uz tvurcum stranky hedvicek.unas.cz nebo Borisovi Dobakovi. I presto, ze vase "udaje" o me jsou vsechny mylne - nedela mi to dobre a clanek mi pripada prilis osobni. Chtel bych abyste ho stahnul - treba bez vysvetleni, ja se k tomu nebudu vyjadrovat. Pokud na tom budete trvat aby to tam zustalo, byl bych donucen se chovat jako vy a ujistuji vas, ze i ja dokazu byt nehorazne prase.         Ross Hedvicek 

Ross Hedvicek je fenomen. Američan. Zájímá mě jak z českého nebo spíše moravského kojetínského bahna vyroste takový lotosový květ. Člen SSM, ROH, Svazarmu, kladně hodnocen na pracovišti. Jezdí každý rok na dovolenou. V 1986 odjede Škodovkou do Jugoslávie. Rakousko. Kanada. V Americe se stává zuřivým čechobijcem. Americká univerzita pro něj nemá váhu. Podepsání Charty je taky mínus. Bosak je idiot. OK. Těm, kteří mě věnují pozornost nerad zůstávám dlužen. Takže drobná pozornost a materiál pro nostalgické vzpomínání. Mr.Hedvicek, Enjoy. Have fun.

Marie Xkupová:

 "Pokud se týká mého vlastního bratra Rostislava HEDVIČKA, nar. x. x. 1956 tento pochází z dělnické rodiny, kde společně se mnou vyrůstal. V roce 1961 nastoupil povinnou školní docházku , kterou ukončil v roce 1970 v ZŠ v Kojetíně. Poté pokračoval dále ve studiu na SZTŠ v Přerově, kde v roce 1974 maturoval. Po skončení studií vystřídal několik zaměstnání a od roku 1979 až do svého odchodu do ciziny pracoval jako bezpečnostní technik v SELIKU Olomouc, závod Kojetín. V roce 1978 se oženil s Marií roz. Jemelkovou se kterou má dvě nezl. děti a to syna Rostislava a dceru Martinu. Bratr nebyl politicky organizován, byl členem SSM a dosud nebyl soudně trestán.

Pokud se týče důvodu odchodu do ciziny mého bratra a jeho manželky a dětí tak k tomu uvádím, že tento mi opravdu není znám. Zde v ČSSR měli oba  dobré pracovní podmínky a pokud je mi známo skoro každý rok cestovali na dovolenou někde do ciziny.

Pokud se týče majetku tak vlastnil osobní automobil s přívěsem se kterým vycestoval do ciziny.

Naše rodina v cizině nemá žádné známé nebo příbuzné a rovněž s cizinou neudržujeme žádné styky. Opravuji vzpoměla jsem si, že v Kanadě mám sestřenici Martu XKOVOU, která tam asi před pěti lety emigrovala se svou rodinou. Její adresu pobytu v Kanadě však neznám a rovněž si s ní nijak nedopisuji ani s ní neudržuji žádné další styky.

Pro potřeby trestního stihání poskytuji pohlednici, kterou jsem od bratra Rostislava obdržela v měsíci červnu 1986 a tuto žádám zpět."

 

Marie XMELKOVÁ:

Po poučení o právu odepřít svědeckou výpověd podle 100 odst.2) tr. řádu svědkyně uvádí, že tohoto práva nevyužívá a svědčit chce.

"...pokud již nevycestovali do Kanady tak se v Rakousku zdržují na adrese: Betreuungstelle-Thalham- A4880 st Georgen im Attergau.

Pokud jsem dotazována co bylo důvodem odchodu do ciziny moje dcery a její rodiny tak opravdu nevím pro to udělali."

 

 Obvodní oddělení VB Kojetín

  Č.j.VB.- 840/1086                                                                    V Kojetíně dne 9.října 1986

..."Jmenovaný měl v místě bydliště chování dobré a ze strany spoluobčanů nebylo k jeho osobě žádných připomínek, taktéž ve svém pracovišti byl hodnocen kladně. Byl členem ZO Svazarm Kojetín a ROH na pracovišti. ...Bydleli společně v rodinném domku rodičů Rostislava Hedvička."

 

VS-ČVS - 262/1986                                                                          Ing. Xpatina

POSUDEK                                                                               

Rostislav Hedviček, nar. x.x.1956, který byl naším zaměstnancem.

Do funkce bezpečnostního technika a požárního technika nastoupil 1.5.1979m do kategorie THP byl zařazen po absolvování odborného kurzu na Institutu výchovy BP v Brně od 1.10.1979. Postupně se zapracovával do problematiky OBP  a PO závodu, poněvadž předtím takovou funkci nezastával. Svěřené úkoly plnil dobře, své znalosti si doplnoval studiem odborné literatury a účastí na školeních a kurzech. Jeho pracovní morálka byla dobrá, během doby zaměstnání nedošlo k žádnému porušení pracovni morálky. Po odborné stránce projevoval snahu k osvojování si dalších teoretických a praktických znalostí. Politicky organizován nebyl. Byl členem ROH od roku 1976, členem SSM. Vykonával funkci instruktora jízd ve Svazarmu-Autoškole. Byl veselé, kamarádské povahy, měl přímé jednání. Průměrný měsíční čistý výdělek činil 3 267,--Kčs.

                                                                                   ředitel závodu

 

Normální. Hedviček byl úplně normální. Měl řidíčák. Moh jezdit autem doma i za hranicema. Nechali ho pracovat. Nikam nezavírali. Nebylo proč. Normální svazák. Normální svazarmovec. Nevyčuhoval. Takových tu byly miliony. Žádný konflikty. V zaměstnání oblíbený. Spolehlivý občan. V ČSSR bychom se nesetkali. Nebylo proč a kde. A teď o mě píše. Zařadí mě do síně slávy idiotů. Na to musel do Ameriky. Prozření. Bosak nepřítel. Hmm. Že si vybere zrovna mě. Pozoruhodný. Hmm. Svazarmovce sem nikdy dost dobře nechápal. Byli takový normální. Nikomu nevadili. Všichni je měli rádi. Asi je vše jak má být. Nač si s tím lámat havu. Ať si každý užije tu svou totalitu.

Ale tohle vše je jen fikce, podobnost pouze náhodná.  Je všeobecně známo, že Hedviček se narodil v Africe, na nohou má šest prstů a plovací blány.

bosak.blog.idnes.cz Přístup zakázán Důvod po sérii vulgárních článků navzodry slibu o změně pokračoval ve zveřejňování vulgarit.

 

 

Komu:"Jan Šinágl"
Datum:Úterý, 5. října 2010 - 15:29:48

Vulgární? Žertujete. Takhle naivní snad ani být nemůžete. Jaký slib?
Nikomu nic neslibuju. Svoboda slova zaručená ústavou Vám nic neříká?

Bez diskuze a důkazu přejímáte blábol zaměstnaců MAFRA.

Psát mohu dál i bez cenzury iDnes. Zklamal jste mě. Moje právo
vyjádřit vlastní názor Vás nezajímá. Tak si, prosím, to výchovný
napomenutí nechte, pokud nemůžete definovat moji "vulgaritu". Ale
víme oba, že o to tady nejde. Mocenská politika a cezura majitelů
serveru iDnes je vám bližší než autentický hlas blogera. Tak si
aspoň nehrajte na nezávislého novináře. Omezeni svobody slova Vám
nevadí.

zdraví
v.

----- PŮVODNÍ ZPRÁVA -----
Od: "Jan Šinágl"

Předmět: Re: Fw: NUSELSKY MOST A MILADA HORAKOVA - KOMUNISTE,
Datum: 5.10.2010 - 12:25:50

Nemel jste byt vulgarni, slib dodrzet a mohl psat
dal. JS

 --------------------

Už mě nedojímaj politický kauzy. Bojovníci proti komunismu často nejsou žádní demokrati. Teda sou, ale na mě se ta jejich demokracie tak nák nevztahuje. To není žádný nový poznání. Jen takový definitivní potvrzení, že mohu tak akorát držet hubu. Tak jsem zas tam, kde sem vždy byl, a jsem tomu rád. Hlavně nemít žádný iluze. Mezi otrokama neni svoboda.

-------------------

Komu:vladimirbosak@volny.cz
Datum:Úterý, 5. října 2010 - 16:09:19

Srovnejte si myslenky nez neco napisete pane Bosaku. Rozcilovani neni
program. Zalozte si vlastni web za ktery ponesete odpovednost tak, jako
administratori blogu, resp. majitele serveru. Kodex je dan a ma se
dodrzovat - to nema se svobodou projevu nic spolecneho. Take provadim
kontrolu prispevku na svem webu a je-li porusen mnou oznameny a pozadovany
kodex, je text smazan ci jeho casti, ktere ho porusuji. I svoboda musi mit
hranice - tam kde zacina svoboda druhych. Nikdo Vam nebrani psat co chcete
jen dodrzovat psana pravidla, nechceme-li, aby se stal z Internetu chlivek,
ktery nebude nikdo navstevovat, resp. jen ti, kterym vyhovuje. Stejnou věc
lze popsat jak vulgárně tak kultivovane - to také urcuje ctennost. Vy mate
stále svobodnou moznost volby jak psat a jake ctenare oslovit. JS

 

  

Komu:"Jan Šinágl"
Datum:Úterý, 5. října 2010 - 16:34:24

Myšlenky mám srovnaný. Váš patronizující ton není vhodný. Teze, že
svoboda musí mít hranice - tam kde začná svoboda duhých je v
literatuře velmi nebezpečný koncept, který opravňuje cenzuru a
potlačuje poznání. Pane, svoboda myšlení je nepomezená.

To že iDnes zakáže můj blog nedělá z internetu menší chlívek.
Naopak.

To čemu říkáte společně se zaměstnaci MAFRA "vulgarita" má v životě
a umění svoje nezastupitelé místo. Já nepatřím mezi lidi, kteří
serou mramor.

Komu:vladimirbosak@volny.cz
Datum:Úterý, 5. října 2010 - 17:14:28
Antispam: Zpráva nebyla označena jako spam.

To, ze sdelenou radu vnimate jako "patronizujici" je problem Vaseho vnimani.
Vice Vam pomoci nemohu. JS

Komu:"Jan Šinágl"
Datum:Úterý, 5. října 2010 - 17:42:22

O pomoc nežádám. Solidarita je ve Vašem vlastním zájmu.

....................

Koukám, věrní Hedvičkovi sekty nelení. To sou zas dialogy. Duchaplný. No jo. Svazarmovec modlou. Na to jim raději nešahat. Moh by je trefit šlak. Prasknout žluč. Nic hezkýho. Bože, jak blbci dokážou být nudní. To je snad jejich esence. Ale abych zas neskouz do vulgarity. Ani to s nima jinak nejde. Votrava.

......................

Datum:Úterý, 5. října 2010 - 17:59:55
Antispam: Zpráva nebyla označena jako spam.

Spoluprace je smyslpna pouze shoudnou-li se partneri v rovine fakticke,
mravni a eticke. JS

Komu:"Jan Šinágl"
Datum:Úterý, 5. října 2010 - 18:25:46

Jo. To sou velký slova. Abstrakní pojmy. Každý si pod rovinou mravní
a etickou může představovat zcela opačný pojmy a protichůdný
hodnoty. Ani s těmi fakty to není tak jistý. Zaleží na výkladu. Vy
například víte, že jsem byl vulgární a proto mě zakázali na iDnes.
Pochybuju, že jste tam četl nějaký moje články. Váš názor je založen
pouze na konstatování zaměstanců MAFRA.
Pro nezávislého novináře je důležitá svoboda slova bez ohledu na
nějakýho bosaka. Fakt, že zruší blog je společensky nebezpečnější (i
pro Vás) než údajný vulgarity. Ani ten jejich kodex založený a ještě
umocňující pochybný "náhubkový zákon" není nadřazený ústavě.

 

 Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
   Hodnocení  9.69

Diskuze

vladimir bosak

Literatura a fotografie.
19.8.2010 188.jpg
Oblíbenost autora: 4.09

O autorovi

Jsem fotograf. Mám rád knihy.

Kalendář

<<   duben 2019

PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

TÉMATA
 
OSOBNÍ TÉMATA